Beton Kırma Bolu

betonkırma - Beton Kırma Bolu

As Karot, Bolu da beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Bolu ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Bolu ,beton kırım işi Bolu,kiralık kırıcı
Bolu, beton kırma makinaları Bolu ,kiralık beton kırıcılar Bolu,döşeme beton kırma Bolu,perde beton kırımı Bolu, kolon kırma Bolu, döşeme kırımı Bolu, merdiven kırma Bolu, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Bolu da beton delme ,beton kesimi Bolu,beton kırma Bolu ,bina güçlendirme Bolu , kontrollü bina yıkımı Bolu kimyasal dübel Bolu , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Bolu şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,